Five Tribes Five Tribes

Forums

Search
Forums » T2R Competitive Play - English » NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7
Show: Today's Posts 
  
AuthorTopic
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 12 September 2013 14:21
Hello all, I'll post the pairings of round 1 here on Friday, unless I am overthrown beforehand by revolutionary bureaucrats, democrats and/or technocrats.

Be sure to send in your line-ups asap and for SOS opponents, please send your line-ups to Qorlas, who will receive the SOS line-up from Patterson as well.

Also, get your fantasy teams posted pronto (before the line-ups are posted)!
It's fun and you'll want to pick Will before he corners the market by picking himself 7 times.
      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 13 September 2013 12:21
ROUND 1:

Group A:
UEG vs Rose

UEG claro - ZIL - Bergerac
UEG Goscha - Julaan - Graves-supérieures
UEG Schwen - gilitrawangan - Beaune
womble - Alautre - La-tâche

AAA vs AMP
AAA_steve - scorps AMP
AAA_dea1 - ommie AMP
AAA-Pammes - GenuineFauxFarm AMP
AAA_Lucullupus - bball1415 AMP

ATN vs ACP
ATN Vballman - ACP A Canadian eh
ATN gnirlum - ACP miguel
ATN Drake - ACP-thesteamwistle
ATN menno - ACP Niamey

Group B:
CAT vs VdL
CAT-Adri82 - Traintrain-de-Tchou-les-jours
CAT-juanfpdm - Toon37
CAT-Stormwarrior - Thf5
CAT-suburu - Chachagounouche

WASA vs TIC
WASA Will - TIC U 31
WASA Geoff - TIC Uhrfriese
WASA Olle Boll - TIC wasdenn
WASA Kostas - TIC U 32

White vs HFL
Deveric - Vosne-Romanée - HFL Kotjara ZL
Cromze - Pouilly-fumé - HFL Cobra ZL
RFAD - Saint Emilion - HFL Morientes ZL
LeGoupil - Hermitage - HFL Julichka

TuS vs AB
TuS White Train - AB Solinsf
TuS Tenniskasi - AB ATLeague
TuS Rocketblizzard - AB Tyrana
TuS yaelka - AB Bbandccrock

Group C:
Red vs FIN
Elric - Sancerre - FIN Juuco
toutoune - Morgon - FIN Anu_
Davidb9 - Mercurey - FIN mirasane
Sysyphus - Pommard - FIN Val

Champ vs SMP
Knockando - Apremont - SMP-JenAck
Doc - Pignolo - SMP-häxxli
tiploup - Jasnières -SMP-Lexx
Wagon net - Boudes - SMP-Cat_

AGT vs SOS
AGT-Diplodokus - SOS Ishamael
AGT-DN - SOS Truckerteller
AGT-Marschall Vorwärts - SOS dizz
AGT-Urgestein - SOS Patterson

OmG vs ITA
OmG schnupferl - Qorlas
OmG Patrick09 - barbarnaud
OmG lirex - ITA dandee
OmG tigergirl_1990 - ITA SuperPello

Have fun all !

REMINDER: PLEASE ENTER THE FULL AND CORRECT NAMES OF YOUR PLAYERS AS THEY APPEAR ON SCREEN WHEN SENDING THE LINE-UPS

[Updated on: Fri, 13 September 2013 12:23]

      
Knockando
Senior Member
T2R Multi-Player World Championship 2010 Winner

Posts: 1196
Registered:
January 2010
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Wed, 18 September 2013 14:26
http://img607.imageshack.us/img607/6834/lott.png
      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 19 September 2013 09:51
ROUND 2:

Group A:
UEG vs OLE

shamogi - OLE deep_blue
UEG Volleytom - OLE Mason68
UEG womble - OLE Masimo
UEG Goscha - OLE sebbo

ATN vs AMP
ATN gnirlum - Ditka'sSweaterVest AMP
ATN Drake - onyx puffin AMP
ATN Tinman - scorps AMP
ATN Vballman - ommie AMP

ACP vs Rose
ACP A Canadien Eh - Aurore - les baux-de-provence
ACP Niamey - Alautre - La-tâche
ACP lastbaron - Gilitrawangan - Beaune
ACP-thesteamwistle - Zil - Bergerac

Group B:
TuS vs CAT
TuS Black-Is-Back - CAT-daedin
TuS White Train - CAT-joganu
Ur-Spock - CAT-PapiXulu
TuS ThoMue - CAT-pegaso

WASA vs White
WASA Kostas - Enix - Poulsard
WASA Will - Deveric - Vosne-Romanée
WASA Magic Hansen - LeGoupil - Hermitage
WASA GSV3 - Maskaride - Vouvray

TIC vs HFL
TIC U 32 - HFL Morientes ZL
TIC Beka - HFL Julichka
TIC Hogika - fedyna
TIC Heizer_65 - HFL Cobra ZL

AB vs VdL
AB ATLeague - Traintrain-de-Tchou-les-jours
AB Tyrana - Galimeiro
AB Bbandccrock - Thf5
AB Solinsf - Chachagounouche

Group C:
Red vs Champ
Sysyphus - Pommard - Knockando - Apremont
Néozen - Cairanne - Doc - Pignolo
Davidb9 - Mercurey - ~maf - L'étoile
toutoune - Morgon - Wagon net - Boudes

SOS vs OmG
SOS Truckerteller - OmG Utih
SOS Mr Bean - OmG schnupferl
SOS Ishamael - OmG Schaffnerlos
SOS Patterson - OmG Rex Cramer

AGT vs ITA
AGT-DN - ITA_barbarnaud
AGT-Urgestein - Qorlas
AGT-Diplodokus - ITA spugna
AGT-pützi - ITA dandee

FIN vs SMP
FIN V a l - SMP-JenAck
Anu_ - SMP-Cat_
Make72 - SMP-Ninou orange
FIN Snowstar - SMP-Lexx

[Updated on: Fri, 20 September 2013 16:17]

      
TuS Tenniskasi
Senior Member
T2R Nation Cup 2011 Winner

User Pages
Posts: 247
Registered:
June 2005
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 19 September 2013 19:40
Line-Up Round 2

Cat-TuS

Line-Up TuS

TuS Black-Is-Back
TuS White Train
Ur-Spock
TuS ThoMue

Sorry for delay Confused
Thought I did it, but only in skype to my teammates Confused

Carsten
      
AGT-DN
Senior Member

User Pages
Posts: 811
Registered:
November 2006
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 19 September 2013 19:56
I'd like to hear Tippmaus commenting those words...

Thought I did it, but only in skype to my teammates Confused

      
V a l
Senior Member

User Pages
Posts: 408
Registered:
April 2008
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 20 September 2013 12:24
Embarassed

Send just now, I was too excited after wed evening game, that I totally forgot, sry.
      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 26 September 2013 20:04
ROUND 3:

Group A:
UEG vs AMP

1. UEG Volleytom - bball1415 AMP
2. UEG claro - Ditka'sSweaterVest - AMP
3. UEG Goscha - GenuineFauxFarm AMP
4. UEG xbomanx - scorps AMP

ATN vs AAA
ATN menno - AAA-Pammes
ATN Tinman - AAA_steve
ATN blubes - AAA_Angel6
ATN Vballman - AAA_dea1

OLE vs Rose
OLE Masimo - Gaïalsaac - Savenières
OLE deep_blue - julaan - graves-supérieures
OLE Bats - Aurore - les-baux-de-provence
OLE Rudi - Alautre - La-tâche

Group B:
TuS vs VdL
Ur-Spock - Traintrain-de-Tchou-les-jours
TuS Rocketblizzard - Toon37
TuS yaelka - Galimeiro
TuS Black-Is-Back - Chachagounouche

WASA vs HFL
WASA Geoff - HFL fedyna
WASA Olle Boll - HFL Kotjara ZL
WASA Will - HFL Julichka
downerd - HFL Morientes ZL

CAT vs AB
CAT-pegaso - Bbandccrock
CAT-hojita - Ravage
CAT-DarkDavid - Solinsf
CAT-suburu - ATLeague

White vs TIC
Maskaride - Vouvray - TIC U 31
Deveric - Vosne-Romanée - TIC Heizer_65
LeGoupil - Hermitage - TIC hogika
Cromze - Pouilly-fumé - TIC wasdenn

Group C:
Red vs SMP
Davidb9 - Mercurey - SMP-JenAck
Elric - Sancerre - SMP-Ninou orange
foudecoasters - Cerdon - SMP-Lexx
Néozen - Cairanne - SMP-häxxli

SOS vs ITA
ITA spugna - SOS Patterson
ITA SuperPello - SOS MrBean
Fitzcarraldo - SOS dizz
LOCA - SOS Ishamael

Champ vs FIN
Knockando - Apremont - FIN Juuco
Doc - Pignolo - FIN Make72
~maf - L'étoile - Anu_
Tiploup - Jasnières - FIN V a l

AGT vs OmG
AGT-DN - OmG Patrick07
AGT-Diplodokus - OmG schnupferl
AGT-Marschall Vorwärts - OmG Schaffnerlos
AGT-Urgestein - OmG lirex

[Updated on: Thu, 26 September 2013 20:06]

      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 03 October 2013 21:47
ROUND 3:

Group A:
ANT vs Rose



AAA vs ACP


OLE vs AMP


Group B:
TuS vs TIC


WASA vs AB


CAT vs HFL


White vs VdL


Group C:
Red vs AGT

SOS vs FIN


Champ vs ITA


OmG vs SMP





ITA spugna
ITA dandee
Qorlas
ITA_barbarnaud


1. Mr Bean
2. SOS dizz
3. SOS Ishamael
4. SOS Truckerteller


onyxpuffin AMP
Geniunefauxfarm AMP
scorps AMP
ommie AMP

Bbandccrock
Solinsf
Ravage
Tyrana

toutoune - Morgon
Elric - Sancerre
foudecoasters - Cerdon
Sysyphus - Pommard

CAT-juanfpdm
CAT-Stormwarrior
CAT-Adri82
CAT-joganu

AGT-Technikerin
AGT-Marschall Vorwärts
AGT-Urgestein
AGT-DN

1 - Cromze - Pouilly-fumé
2 - LeGoupil - Hermitage
3 - RFAD - Saint Emilion
4 - Enix - Poulsard

1. SMP-Lexx
2. SMP-Cat_
3. SMP-Ninou orange
4. SMP-Häxxli

Player 1 Traintrain-de-Tchou-les-jours
Player 2 Toon37
Player 3 Thf5
Player 4 Chachagounouche

1) Gilitrawangan - Beaune
2) ZIL - Bergerac
3) Aurore - Les-baux-de-Provence
4) Julaan - Graves-supérieures

OLE deep_blue
OLE Mason
OLE Nayeli_
OLE Masimo

FIN V a l
FIN mirasane
Anu_
FIN Snowstar

1. HFL Julichka
2. cannonade
3. HFL Morientes ZL
4. HFL Kotjara ZL

1. OmG schnupferl
2. OmG tigergirl_1990
3. OmG utih
4. OmG Patrick09

1- Wagon net - Boudes
2- Doc - Pignolo
3- ~maf - L'étoile
4- Tiploup - Jasnières

TuS Rocketblizzard
TuS ThoMue
TuS Tenniskasi
Ur-Spock

Drake
gnirlum
Tinman
vballman

1.) ACP-thesteamwistle
2.) ACP lastbaron
3.) ACP Niamey
4.) ACP A Canadien Eh

AAA_dea1
AAA_steve
AAA_Lucullupus
AAA-Pammes

1. TIC U 31
2. TIC wasdenn
3. TIC Beka
3. TIC Uhrfriese

WASA Magic Hansen
WASA kostas
WASA Will
WASA Geoff

I'll do the editing tomorrow

[Updated on: Thu, 03 October 2013 21:50]

      
NG Enix
Senior Member
Cadet

Posts: 174
Registered:
December 2006
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 03 October 2013 22:05
Bug???
      
Knockando
Senior Member
T2R Multi-Player World Championship 2010 Winner

Posts: 1196
Registered:
January 2010
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 03 October 2013 22:08

I hope I did it without mistakes...

ROUND 4:

Group A:
ANT vs Rose
Drake - Gilitrawangan - Beaune
gnirlum - ZIL - Bergerac
Tinman - Aurore - Les-baux-de-Provence
vballman - Julaan - Graves-supérieures

AAA vs ACP
AAA_dea1 - ACP-thesteamwistle
AAA_steve - ACP lastbaron
AAA_Lucullupus - ACP Niamey
AAA-Pammes - ACP A Canadien Eh

OLE vs AMP
OLE deep_blue - onyxpuffin AMP
OLE Mason - Geniunefauxfarm AMP
OLE Nayeli_ - scorps AMP
OLE Masimo - ommie AMP

Group B:
TuS vs TIC
TuS Rocketblizzard - TIC U 31
TuS ThoMue - TIC wasdenn
TuS Tenniskasi - TIC Beka
Ur-Spock - TIC Uhrfriese

WASA vs AB
WASA Magic Hansen - Bbandccrock
WASA kostas - Solinsf
WASA Will - Ravage
WASA Geoff - Tyrana

CAT vs HFL
CAT-juanfpdm - HFL Julichka
CAT-Stormwarrior - cannonade
CAT-Adri82 - HFL Morientes ZL
CAT-joganu - HFL Kotjara ZL

White vs VdL
Cromze - Pouilly-fumé - Traintrain-de-Tchou-les-jours
LeGoupil - Hermitage - Toon37
RFAD - Saint Emilion - Thf5
Enix - Poulsard - Chachagounouche

Group C: -
Red vs AGT
toutoune - Morgon - AGT-Technikerin
Elric - Sancerre - AGT-Marschall Vorwärts
foudecoasters - Cerdon - AGT-Urgestein
Sysyphus - Pommard - AGT-DN

SOS vs FIN
Mr Bean - FIN V a l
SOS dizz - FIN mirasane
SOS Ishamael - Anu_
SOS Truckerteller - FIN Snowstar

Champ vs ITA
Wagon net - Boudes - ITA spugna
Doc - Pignolo - ITA dandee
~maf - L'étoile - Qorlas
Tiploup - Jasnières - ITA_barbarnaud

OmG vs SMP
OmG schnupferl - SMP-Lexx
OmG tigergirl_1990 - SMP-Cat_
OmG utih - SMP-Ninou orange
OmG Patrick09 - SMP-Häxxli
      
GSV3
Senior Member
T2R Nation Cup 2012 Winner

User Pages
Posts: 665
Registered:
May 2009
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 14:39
Are the line-ups posted in another thread?
      
dea1
Senior Member
T2R Nation Cup 2007 Winner

Posts: 1883
Registered:
September 2005
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 16:14
This week we play Russian TTR Roulette:

You are supposed to play a match against EACH member of your opponent's team.
At the end of the week the TD will tell you, which of those results is the one that counts Laughing
      
Pammes
Senior Member

Posts: 397
Registered:
December 2004
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 17:15
ok i will start with ????
      
Qorlas
Senior Member

User Pages
Posts: 1366
Registered:
January 2008
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 19:15
Only match I can give out Wink

SOS vs SMP
Mr Bean - SMP-Cat_
SOS Patterson - SMP-Lexx
SOS dizz - SMP-Ninou-orange
SOS Truckerteller - SMP-Häxxli
      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 19:40
ROUND 5:

Group A:
UEG vs ACP

womble - ACP miguel
UEG chrismmm - ACP last baron
UEG Volleytom - ACP Niamey
UEG claro - ACP-thesteamwistle

ATN vs OLE
ATN Tinman - OLE Masimo
ATN Drake - OLE Nayeli_
ATN gnirlum - OLE deep_blue
ATN Menno - OLE Mason

AAAvs Rose
AAA-Pammes - Gaïalsaac - Beaune
AAA_dea1 - Zil - Bergerac
AAA_steve - Titi' - Tavel
AAA_Lucullupus - Julaan - Graves-supérieur

Group B:
TuS vs White
TuS Tenniskasi - Deveric - Vosne-Romanée
TuS yaelka - Enix - Poulsard
TuS ThoMue - RFAD - Saint Emilion
TuS White Train - LeGoupil - Hermitage

WASA vs VdL
WASA Geoff - Traintrain-de-Tchou-les-jours
WASA kostas - Toon37
WASA downerd - Thf5
WASA GSV3 - Galimeiro

CAT vs TIC
CAT-Stormwarrior - TIC Heizer_65
CAT-daedin - TIC wasdenn
CAT-PapiXulu - TIC U 31
CAT-pegaso - TIC Beka

AB vs HFL
Tyrana - HFL Morientes ZL
Bbandccrock - Kotjara ZL
Ravage - HFL Julichka
ATLeague - cannonade

Group C:
Red vs OgG
foudecoasters - Cerdon - OmG schnupferl
toutoune - Morgon - OmG utih
Néozen - Cairanne - OmG Schaffnerlos
Elric - Sancerre - OmG lirex

SOS vs SMP
Mr Bean - SMP-Cat_
SOS Patterson - SMP-Lexx
SOS dizz - SMP-Ninou-orange
SOS Truckerteller - SMP-Häxxli

Champ vs AGT

Tiploup - Jasnières - AGT-Marschall Vorwärts
Wagon net - Boudes - AGT-pützi
Knockando - Apremont - AGT-Diplodokus
~maf - L'étoile - AGT-DN

FIN vs ITA
FIN Make72 - ITA_Barbarnaud
FIN Juuco - ITA dandee
Anu_ - Qorlas
FIN Snowstar - ITA loca

[Updated on: Thu, 17 October 2013 21:35]

      
AGT-DN
Senior Member

User Pages
Posts: 811
Registered:
November 2006
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 20:44
SOS Truckerteller schrieb am Fri, 11 October 2013 19:40

...

AAAvs Rose
AAA-Pammes - Gaïalsaac - Beaune
...



Who will play, GaiaIsaac - Savenières or gilitrawangan - Beaune ?
      
Sysyphus - Pommard
Senior Member
T2R All Around Tournament 2011 Winner

User Pages
Posts: 2305
Registered:
December 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Fri, 11 October 2013 21:05
GaïaIsaac - Savanières is the right player !

[Updated on: Fri, 11 October 2013 22:12]

      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 17 October 2013 21:35
ROUND 6:

Group A:
UEG vs AAA

UEG womble - AAA_Lucullupus
UEG chrismmm - AAA_dea1
UEG Goscha - AAA_Angel6
shamogi - AAA-Pammes

OLE vs ACP
OLE deep_blue - ACP miguel
OLE sebbo - ACP A Canadien Eh
OLE Rudi - ACP Niamey
OLE Masimo - ACP last baron

AMP vs Rose
scorps - Gilitrawangan - Beaune
onyx puffin - Aurore - les-Baux-de-Provence
ommie - Gaïalsaac - Savenières
bball1415 - ZIL - Bergerac

Group B:
TuS vs HFL
TuS yaelka - HFL Morientes ZL
Ur-Spock - cannonade
TuS Black-Is-Back - HFL fedyna
TuS White Train - HFL Julichka

WASA vs CAT
WASA Magic Hansen - CAT-Adri82
WASA Olle Boll - CAT-DarkDavid
WASA Will - CAT-juanfpdm
WASA kostas - CAT-hojita

White vs AB
Deveric - Vosne-Romanée - ATLeague
Cromze - Pouilly-fumé - Tyrana
Maskaride - Vouvray - Bbandccrock
Enix - Poulsard - Solinsf

TIC vs VdL
TIC Uhrfriese - Traintrain-de-Tchou-les-jours
TIC Heizer_65 - chachagounouche - villageoise
TIC U 32 - thf5
TIC hogika - Galimeiro

Group C:
Red vs ITA
Sysyphus - Pommard - ITA-Fitzcarraldo
Davidb9 - Mercurey - ITA loca
toutoune - Morgon - ITA SuperPello
Elric - Sancerre - ITA Spugna

SOS vs Champ
SOS Ishamael - Pifbat69 - Montlouis
SOS Patterson - Wagon net - Boudes
Mr Bean - Knockando - Apremont
SOS Truckerteller - Doc - Pignolo

OmG vs FIN
OmG lirex - FIN Make72
OmG utih - FIN Juuco
OmG tigergirl_1990 - Anu_
OmG Patrick09 - FIN Snowstar

AGT vs SMP
AGT-Diplodokus - SMP-Häxxli
AGT-Technikerin - SMP-JenAck
AGT-Marschall Vorwärts - SMP-Lexx
AGT-Urgestein - SMP-Ninou

FIN is allowed to sub 1 player.

[Updated on: Fri, 18 October 2013 13:33]

      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Wed, 23 October 2013 20:44
ROUND 7:

Group A:
UEG vs ATN

UEG claro - Tinman
UEG xbomanx - Blubes
UEG chrismmm - Menno
UEG Volleytom - Vballman

AAA vs OLE
AAA_steve - OLE Sebbo
AAA-Pammes - OLE Rudi
AAA_Lucullupus - OLE Nayeli_
AAA_dea1 - OLE deep_blue

AMP vs ACP
ditkasweatervest - ACP thesteamwistle
ommie - ACP Niamey
GenuineFauxFarm - ACP last baron
scorps - ACP miguel

Group B:
TuS vs WASA
TuS Tenniskasi - Olle Boll
Ur-Spock - Magic Hansen
TuS Black-Is-Back - downerd
TuS White Train - GSV3

CAT vs White
CAT-daedin - Deveric - Vosne-Romanée
CAT-PapiXulu - Cromze - Pouilly-fumé
CAT-suburu - LeGoupil - Hermitage
CAT-DarkDavid - Maskaride - Vouvray

TIC vs AB
TIC wasdenn - Bbandccrock
TIC U 31 - Solinsf
TIC U 32 - ATLeague
TIC Heizer_65 - Tyrana

HFL vs VdL
HFL Julichka - Traintrain-of-the-day-Chu
HFL Morientes ZL - Toon37
HFL fedyna - Chachagounouche
cannonade - Thf5

Group C:
Red vs SOS
Davidb9 - Mercurey - SOS Truckerteller
Elric - Sancerre - SOS Ishamael
toutoune - Morgon - SOS dizz
Sysyphus - Pommard - SOS Patterson

Champ vs OmG
Tiploup - Jasnières - OmG schnupferl
Pifbat69 - Montlouis - OmG tigergirl_1990
Wagon net - Boudes - OmG Schaffnerlos
Doc - Pignolo - OmG_Patrick09

AGT vs FIN
AGT-Diplodokus - FIN V a l
AGT-DN - Anu_
AGT-pützi - FIN Snowstar
AGT-Urgestein - FIN Juuco

SMP vs ITA
ITA-Fitzcarraldo - SMP-Häxxli
ITA loca - SMP-Lexx
ITA SuperPello - SMP-Ninou orange
ITA Spugna - SMP-JenAck

[Updated on: Fri, 25 October 2013 10:31]

      
Truckerteller
Senior Member
T2R European Map Championship 2011 Winner

User Pages
Posts: 629
Registered:
October 2007
Re:NATIONS CUP GROUP PHASE ROUND 1-7 Thu, 24 October 2013 23:46
Thx all.
      
    
Previous Topic:NC MULTIPLAYER
Next Topic:Nations Cup 2013 : Registration (National Team tournament)
Goto Forum: